Małe Grupy Domowe

Wielkie rekolekcje parafi2Rozpoczynający się nowy rok duszpasterski będzie w naszej parafii czasem szczególnym. Chcemy wspólnie przeżyć WIELKIE PARAFIALNE REKOLEKCJE, ale tym razem nie w kościele, tylko w domach. Zapraszamy wszystkich parafian, żeby zostali „gospodarzami” małych grup i zaprosili do siebie kilka osób spośród swoich przyjaciół, sąsiadów czy znajomych na cotygodniowe, trwające około półtorej godziny spotkania. Spotkania prowadzone będą w oparciu o krótkie filmy przedstawiające świadectwa ludzi, którzy przeżyli coś szczególnie ważnego, poruszającego i dziś mają odwagę dzielić się tym z innymi. Mamy do naszej dyspozycji kompletny zestaw materiałów przygotowany przez twórców serwisu net, a zatem poprowadzenie tych spotkań będzie łatwe i proste dla każdego. Nie są wymagane żadne szczególne kompetencje. Wszystko, co trzeba zrobić, to zastosować regułę dwóch przyjaciół, czyli zaprosić dwie lub trzy osoby (oczywiście można więcej) i raz w tygodniu otworzyć swój dom na wasze spotkania.Rozpoczęcie pierwszych parafialnych rekolekcji domowych w małych grupach po pierwszej niedzieli adwentu.