Turniej LSO Dekanatu Dąbrowa Tarnowska

W przyszły weekend sobotę 22-23 lutego br. Hala Sportowa im. Agaty Mróz Olszewskiej będzie miejscem sportowej rywalizacji drużyn piłkarskich.
W sobotę 22 lutego rozegrany będzie Turniej Piłkarski Liturgicznej Służby Ołtarza Dekanatu Dąbrowskiego, na który zapraszają ks. Proboszcz Stanisław Cyran i Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek. Przypominamy, że drużyna dąbrowskich ministrantów to Mistrz Diecezji Tarnowskiej 2013 r.
W niedzielnym turnieju 23 lutego, organizowanym przez Urząd Miejski i Football Academy w Dąbrowie Tarnowskiej, w zawodach o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej wystąpią Żaki rocznika 2005 i młodsi. Ten ogólnopolski turniej
 promujący aktywność fizyczną dzieci, ich rozwój fizyczny i psychiczny przez sport odbędzie sią z udziałem najlepszych drużyn z Polski. Wystąpią m.in.: żaki Legii Warszawa, Korony Kielce, Cracovii, Stali Mielec, Stali Rzeszów, Polonii Bytom, tarnowskiej Tarnovii. Nasze miasto reprezentować będzie FOOTBALL Academy, które z sukcesami wygrywało już wiele turniejów.

Zapraszamy do kibicowania wszystkim a szczególnie naszym drużynom. Rozgrywki będą trwać od 9:00 do 17:00. Na obydwa turnieje wstęp wolny.
Przypominamy, że zmagania żaków można oglądać bezpłatnie, tak jak wszystkie imprezy sportowe odbywające się na Hali im. Agaty Mróz-Olszewskiej. Mecze można także oglądać za pośrednictwem kamery internetowej, zainstalowanej na dąbrowskiej hali sportowej, jednak nic nie zastąpi bezpośredniego kibicowania. Oglądane na żywo emocje sportowe, które towarzyszą młodym piłkarzom są bowiem bezcenne. Oni zaś liczą na obecność kibiców na trybunach i gorący doping.