Konkurs palm – zapraszamy!

KONKURS  PALM WIELKANOCNYCH 2018

Regulamin konkursu znajdziesz: tutaj.

Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców wyrażając wdzięczność za dotychczasową życzliwość,  zwraca się do Państwa z serdeczną prośbą o pomoc w przeprowadzeniu tegorocznego Konkursu Palm Wielkanocnych.

Prosimy o wsparcie finansowe lub rzeczowe, które pozwoli nagrodzić jeszcze większą ilość prac konkursowych.  Jak zawsze liczymy na Państwa ofiarność i otwarte serca. Wszystkich, którzy zechcą pomóc w przeprowadzeniu Konkursu prosimy o dokonywanie wpłat do dnia 20 marca 2018 na konto naszego Stowarzyszenia (Bank Spółdzielczy w Dąbrowie Tarnowskiej, numer konta: 98946200032001000771290001) z dopiskiem Konkurs Palm Wielkanocnych.  Natomiast nagrody rzeczowe, można składać w Świetlicy Parafialnej od poniedziałku do piątku, w godzinach 12.00-17.00. Lista wszystkich Ofiarodawców i Fundatorów nagród zostanie opublikowana na stronie internetowej Parafii.

Za zrozumienie i wszelki gest Waszych serc składamy serdeczne Bóg zapłać.

Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców