Skład Komitetu Budowy Organów Piszczałkowych

Komitet Honorowy Budowy Organów Piszczałkowych
w parafii pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej.

1. Bajorek Ewa i Jacek
2. Banaś Piotr
3. Bartoń Franciszek i Teresa
4. Bartoń Bronisława i Marian
5. Biedroński Agnieszka i Mariusz
6. Bugajski Anna i Bartłomiej
7. Cioch Stanisława i Ryszard

8. Dąbrowa Teresa i Jerzy
9. Dojka Maria i Antoni
10. Dudek Grażyna i Józef
11. Fela Janina i Jan
12. Gądek Barbara i Alfred
13. Gąsior Krystyna i Krzysztof
14. Golemo Barbara i Paweł
15. Golonka Barbara
16. Gubernat Alicja i Tadeusz
17. Guzy Mariusz
18. Hajduga Maria i Jan
19. Hamielec Małgorzata i Janusz
20. Hanusz Maria i Jerzy
21. Janusiewicz Jolanta i Marek
22. Jaworska Małgorzata
23. Kaczmarski Renata i Krzysztof
24. Kazek Maria i Bogdan
25. Kilian Bogumiła i Jan
26. Kita Barbara i Andrzej
27. Klimowski Anna i Paweł
28. Kopeć Marta i Norbert
29. Kowalczyk Elżbieta i Mariusz
30. Kozaczka Magdalena i Kazimierz
31. Krajewski Urszula i Wiesław
32. Kukla Maria
33. Kwiatkowscy Jadwiga i Tadeusz
34. Lizak Krystyna i Józef
35. Marek Beata
36. Mendys Jan
37. Mróz Urszula
38. Myszak Urszula i Marian
39. Nowak Anna i Stanisław
40. Nowak Elżbieta i Marek
41. Osetek Teresa
42. Pantera Leokadia i Robert
43. Partyńska Paulina
44. Pasternak Genowefa i Alfred
45. Pasternak Zofia i Stanisław
46. Pasternak Teresa i Janusz
47. Piasecki Włodzimierz
48. Początek Stanisław
49. Potok Stefania
50. Prażuch Beata i Bogdan
51. Prorok Barbara i Józef
52. Pyrcz Agnieszka i Radosław
53. Ryczek Alicja i Stanisław
54. Rzepecka Zofia i Krzysztof
55. Rzeźniewski Zofia i Rafał
56. Sajdak Mirosław
57. Sarzyński Maria i Czesław
58. Siutaj Elżbieta
59. Skrzyniarz Elżbieta i Sławomir
60. Skrzyniarz Lucyna i Ryszard
61. Skrzyniarz Grażyna i Zbigniew
62. Smaś Barbara i Zbigniew
63. Stachura Marzena i Marcin
64. Streb Janina
65. Streb Krystyna
66. Ks. Szewczyk Zbigniew
67. Śliski Danuta i Mieczysław
68. Śliwa Janina
69. Toczek Anna i Mariusz
70. Toczek Helena
71. Turcza Elżbieta i Maciej
72. Wajsbard Emilia
73. Wątroba Krystyna i Janusz
74. Wątroba Lucyna i Ryszard
75. Wielgus Anna i Władysław
76. Witek Maria i Jacek
77. Wójcicki Beata i Hubert
78. Wybraniec Teresa i Alfred
79. Zawiliński Lucyna i Adam
80. Zych Antonina